גרשון אביטל

גרשון אביטל הוא בוגר הנדסת תוכנה בהצטיינות במכללה האקדמית להנדסה לSCE, בוגר לימודי DevOps ובעל מעל 8 שנות ניסיון מתעשיית ההייטק בפיתוח תוכנה.

בנוסף צברתי מעל 4 שנות ניסיון של הדרכה ולימוד במסגרת אקדמית, כולל הנחיית קבוצות תרגול ומעבדות תכנות ברמה אקדמית.

האני מאמין שלי: אם אני מבין נושא טכנולוגי, אני יכול לגרום גם לילד בן שנתיים להבין אותו, כי אני משתמש בשפה פשוטה ובגובה העיניים. לא תראו אותי מתחבא מאחורי מילים גבוהות ומושגים לא ברורים.

הקורס שלפניכם הוא ספינת הדגל של מערכות ההפעלה: לינוקס. כמעט כל מערכת ושירות ענן שאתם מכירים היום רץ על לינוקס: Netflix, Spotify, Amazon וכמעט כל מערכת שאתם יכולים לחשוב עליה. רוב הסיכויים שגם חשבון הבנק שלכם מוגש לכם על מערכת לינוקס.

למה כדאי לכם לרכוש את הקורס: הזמן הכי טוב ללמוד טכנולוגיות ענן היה לפני 10 שנים, אבל הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו. אני מאמין שהיקום מתגמל אנשים שלוקחים סיכון ומוכנים להשקיע זמן וכסף כדי להפוך למומחים בתחומם.

למה לינוקס?


מכיוון שעולם התוכנה חי ונושם על בסיס מערכת ההפעלה לינוקס!

95% מהתארים בענן ומערכות ארגוניות רבות עובדות ומבוססות לינוקס. מנהלי מערכות, מנהלי תשתיות ועוד תפקידים רבים מתבססים על לינוקס. קנה את כרטיס הכניסה שלך להייטק


מסלול מקיף לשריון משרה בהייטק


בתוך הקורס דאגנו לספק לכם תבנית לקורות החיים שלכם, משימות, תרגילים, מענה על שאלות והכשרה מקיפה עם תעודת הכשרה בסיום בעזרתם תוכלו להתקבל כבר מחר למשרת החלומות שלכם בהייטק

אפשרויות תשלום